Parfém Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Sexy, přirozená, ženská, jemně zářivá vůně – to je Emporio She. Je to sladší, orientálně-vanilková vůně pro ženy. Stane se vaší druhou kůží, která láká k pohlazení, je intimní a moderní. Úvod vůně je květinově-ovocný, naleznete v něm složky jako např. ananas, tuberózu, mandarinku, hrušku, bergamot a limetku. Vůně poté plynule přechází do srdce tvořeného převážně květinami. Nakonec se vůně rozvine do sladkého základu, cítit je zde především vanilka.
Na trh byla vůně uvedena v roce 1998.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ananas, tuberóza, mandarinka, hruška, bergamot, limetka

Srdce

fialkový kořínek, jasmín, otočník, konvalinka

Základ

santalové dřevo, fazole Tonka, ambra, pižmo, vanilka, cedr

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Armani Emporio She – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář