Parfém Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml

  • Parfém Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml

Parfémová voda pro muže i ženy Privé Cuir Noir je cestou do srdce arabské noci. Tato zlatá požitkářská vůně, která zkoumá šafránové aroma a vytváří podmanivou parfemovanou vodu, protkává hluboce smyslnou vůni vanilky připomínající opálenou kůži s divokým aroma loje a doutnající dehtový odér černé břízy. 
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

santalové dřevo, dřevo guaiac, muškátový oříšek

Srdce

vanilka, koriandr, benzoin

Základ

kůže, agarové dřevo, ambergris, šafrán

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Cuir Noir – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář