Parfém Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml

  • Parfém Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml

Gardénia Antigua je čichová reinterpretace vlastní vize Giorgia Armaniho o ostrově Antigua, jeho milovaném ráji na Zemi, kde rád tráví vzácné chvíle; svět naplněný jeho vlastními jedinečnými vzpomínkami. Objevte vůni Armani Privé, Gardénia Antigua, úchvatný kontrast mezi hořící gardéniovou harmonií a slunnými, práškovými tóny spreje Antigua.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, neroli, růžový pepř

Srdce

ylang-ylang, gardénie, jasmín

Základ

pižmo, pačuli, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář