Parfém Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

  • Parfém Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

Jasmin Kusamono je vyjádřením lásky Giorgia Armaniho ke květinovému umění, zejména Kusamono, technice japonské květinové kompozice inspirované starověkým uměním bonsají. Tato vůně sublimuje jasmín Sambac, jednu složku, která není tak jednoduchá, jak se zdá. Stejně jako Kusamono, které vyžaduje velkou pozornost k zachování své krásy, je tato vůně dokonalým provedením soliflore: minimalistické i mnohostranné.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

jasmín, hruška, růžový pepř

Srdce

jasmín, konvalinka, pomerančový květ

Základ

santalové dřevo. cedrové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář