Parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

  • Parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

Parfém Orangerie Venise od Giorgio Armani je citrusová vůně pro ženy i muže. Vymyslel ji známý parfumér Dominique Ropion. Hlavními tóny vás okouzlí hořké pomeranče, citrusy a bergamot. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hořký pomeranč, citrusy, bergamot

Srdce

neroli, buchu

Základ

cedr, mech, ambroxid

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář