Parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml

  • Parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml

Armani Privé Pivoine Suzhou je velmi příjemná dámská vůně. Parfém je inspirovaný krásnými asijskými zahradami. Zobrazuje harmonii mezi elegancí, čerstvostí a dlouhodobou smyslností zvýrazněnou jemnými květinovými tóny pivoňky a růže. Květ pivoňky symbolizuje štěstí, prosperitu a půvab. Nejprve ucítíte tóny šťavnaté mandarinky, růžového pepře a maliny, které po smíchání zajistý kořeněno-ovocný úvod.
Parfém vytvořili Cecile Matton a Julie Masse.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2014 těsně před vánočními svátky.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, růžový pepř, maliny

Srdce

růže, pivoňka

Základ

pačuli, pižmo, jantar

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář