Parfém Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml

  • Parfém Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml

Rose Milano je čichová haute couture vůně, kterou si Giorgio Armani představuje jako poctu Milánu, městu, které je více než jen znakem módy, a domovem módy Giorgia Armaniho. Prostřednictvím této čichové podpisové vůně chtěl zapouzdřit svou vizi milánské elegance, surovou i rafinovanou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citron, hruška

Srdce

jasmín, růže

Základ

pižmo, pačuli, ambergris

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Privé Rose Milano – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář