Parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

  • Parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Azzaro prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Chrome Pure je vůně pro muže, kteří vědí co chtějí. Bergamot s mandarinkou zaujímají vrchní tóny vůně. Vodnaté tóny, pomerančový květ a dřevo akigala se pyšní svým místem v srdci této skvělé vůně. A nakonec se v závěru otevírá vůně cedru, pižma a fazole tonky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Azzaro charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, mandarinka

Srdce

vodnaté tóny, pomerančový květ, dřevo akigala

Základ

cedr, pižmo, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Azzaro?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Azzaro.

Koupit parfém

Recenze parfému Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Azzaro. Napsat recenzi »

Napsat komentář