Parfém Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml

  • Parfém Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Azzaro prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml

Solarissimo Marettimo je dřevitě-akvatická vůně pro muže. Otevírá se svěžími citrusovými tóny, poté přechází do mořských tónů a haitského vetiveru. Základ dotváří cedrové dřevo a krétská pryskyřice ze skalní růže (labdanum). 
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Azzaro charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, sicilský citron

Srdce

mořské tóny, haitský vetiver

Základ

cedr, labdanum

Kde koupit originální parfémy Azzaro?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Azzaro.

Koupit parfém

Recenze parfému Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Azzaro Solarissimo Marettimo – EDT 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Azzaro. Napsat recenzi »

Napsat komentář