Parfém B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml

  • Parfém B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy B.U. prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml

Květinová vůně, která je tvořená základem z vanilky a marshmallows. Srdce ovoněné dotyky jasmínu a konvalinky, uzavřené svěží kombinací pomeranče a hrušky.

Vonné složky parfému

Také parfémy B.U. charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

vanilka, marshmallow

Srdce

jasmín, konvalinka

Základ

pomeranč, hruška

Kde koupit originální parfémy B.U.?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky B.U..

Koupit parfém

Recenze parfému B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem B.U. Hidden Paradise – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky B.U.. Napsat recenzi »

Napsat komentář