Parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

  • Parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml (Testery parfémů),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Baldessarini prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Rozbijte všednost nevšedním parfémem Cool Force od Baldessarini. Chladná síla pro muže, kteří jsou nad věcí. Tepmo určuje palisandr, sicilský bergamot, myrta a kardamon. V srdci jsou svěží mořské poznámky, neroli, calone a šalvěj muškátová. V základu je pačuli, cedr, santalové dřevo a pižmo.
Nosem této vůně je Vincent Schaller, který parfém uvedl na trh začátkem roku 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Baldessarini charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

palisandr, sicilský bergamot, myrta, kardamon

Srdce

neroli, mořské poznámky, calone, šalvěj muškátová

Základ

pačuli, cedr, santalové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Baldessarini?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Baldessarini.

Koupit parfém

Recenze parfému Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Baldessarini. Napsat recenzi »

Napsat komentář