Parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

  • Parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Betty Barclay prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Betty Barclay Oriental Bloom obklopuje oázu nositele bublající svěžestí. Lehká květinově-orientální kompozice se otevírá s perleťovým hruškovým uzlem, frézií a jasmínem s průhlednými, mírně naředěnými lístky. Rozkvetlá kytice srdcových tónů se otevírá v jemně ženských notách magnólie, jemně obklopených lákavou magií fazole tonky, připomínající mandli, a náznakem známých vanilkových vůní. Spodní tóny zjemňují orientální květinovou vůni a jemně rozšiřují měkký pižmový a dřevěný koberec.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Betty Barclay charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, jasmín, frézie

Srdce

fazole tonka, magnólie, vanilka

Základ

pižmo, bílé dřevo

Kde koupit originální parfémy Betty Barclay?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Betty Barclay.

Koupit parfém

Recenze parfému Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Máte zkušenosti s parfémem Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Betty Barclay. Napsat recenzi »

Napsat komentář