Parfém Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml

  • Parfém Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml (Kolínská voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Bottega Veneta prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml

Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Svěží úvodní tóny obsahují bergamot a směs citrusů. V srdci ucítíte borovici sibiřskou a pačulový list z Indonésie. Kompozici uzavírá cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bottega Veneta charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrusy, bergamot

Srdce

indonéský list pačuli, borovice sibiřská

Základ

cedr

Kde koupit originální parfémy Bottega Veneta?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bottega Veneta.

Koupit parfém

Recenze parfému Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique – EDC 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bottega Veneta. Napsat recenzi »

Napsat komentář