Parfém Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml

  • Parfém Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Bottega Veneta prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml

Illusione For Her z kolekce Illusione je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří svěží bergamot a aromatický černý rybíz. V srdci ucítíte pomerančový květ a fíkový list. Kompozici uzavírá olivovník a fazole tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bottega Veneta charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, černý rybíz

Srdce

pomerančový květ, fíkový list

Základ

fazole tonka, olivovník

Kde koupit originální parfémy Bottega Veneta?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bottega Veneta.

Koupit parfém

Recenze parfému Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bottega Veneta Illusione For Her – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bottega Veneta. Napsat recenzi »

Napsat komentář