Parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

  • Parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Boucheron prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

Pro romantickou ženu je Fleurs to pravé. Jednou se navoníte a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Smyslná vůně, která se hodí pro všechny události na kterých se chcete cítit svěží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Boucheron charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, citron, tangerinka

Srdce

petalia, plumérie, pomerančový květ

Základ

vanilka, benzoin

Kde koupit originální parfémy Boucheron?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Boucheron.

Koupit parfém

Recenze parfému Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Boucheron Fleurs – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Boucheron. Napsat recenzi »

Napsat komentář