Parfém Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml

  • Parfém Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Boucheron prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml

Orange De Bahia je luxusní citrusově-aromatická vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří černý pomeranč a zelená mandarinka. V srdci se rozvoní růže, fíkový list a kokosové mléko. Kompozici uzavírá kombinace ambrového dřeva a extraktu z bílého cedru.
Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Boucheron charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomeranč, zelená mandarinka

Srdce

růže, fíkový list, kokosové mléko

Základ

extrakt z bílého cedru, ambrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Boucheron?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Boucheron.

Koupit parfém

Recenze parfému Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Boucheron Orange De Bahia – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Boucheron. Napsat recenzi »

Napsat komentář