Parfém Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml

  • Parfém Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Boucheron prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml

Santal De Kandy je dřevitě-květinová vůně pro muže i ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří černý pepř a kardamom. V čistě květinovém srdci se rozvoní fialka a jasmín. Vůně se uzavírá kombinací santalového a cedrového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2018.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Boucheron charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý pepř, kardamom

Srdce

jasmín, fialka

Základ

santalové dřevo, cedr

Kde koupit originální parfémy Boucheron?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Boucheron.

Koupit parfém

Recenze parfému Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Boucheron Santal De Kandy – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Boucheron. Napsat recenzi »

Napsat komentář