Parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

  • Parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Burberry prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

Jasná a spontánní vůně. Delikátní švestkový květ v kombinaci s růžovým pepřem na hřejivém základu pižma a suchého jantaru vytváří čistou, květinovou a kořeněnou vůni, do které se zamilujete. Tak romantická. Tak ženská. Budete ji milovat.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Burberry charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

pivoňka, švestkový květ

Základ

pižmo, jantar

Kde koupit originální parfémy Burberry?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Burberry.

Koupit parfém

Recenze parfému Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Burberry. Napsat recenzi »

Napsat komentář