Parfém Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml

  • Parfém Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Burberry prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml

Vůně Burberry Her Intense je typická šťavnatým úvodem v podání třešňových a ostružinových tónů. V této odvážné a elegantní vůni se výrazně projevuje král vůní, jasmín. Společně s fialkou tvoří srdce vonné kompozice. Cedr a benzoin dotváří výjimečný celek svými hřejivými tóny.
Parfém byl uveden na trh v říjnu roku 2019.
Z kolekce burberry her

Vonné složky parfému

Také parfémy Burberry charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

– třešeň, ostružiny

Srdce

– fialka, jasmín

Základ

– cedrové dřevo, benzoin

Kde koupit originální parfémy Burberry?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Burberry.

Koupit parfém

Recenze parfému Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Burberry Burberry Her Intense – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Burberry. Napsat recenzi »

Napsat komentář