Parfém Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

  • Parfém Burberry Her London Dream – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Burberry prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

Her London Dream oživuje krásu a svobodu mlhavých dnů v Londýně. Zářivá a jiskřivá vůně, která se podepisuje zralými vrchními tóny citrónu a čerstvého zázvoru. Romantické srdce dodává vůni květinový efekt díky růži a pivoňce. V základu je nezapomenutelná směs pižma a jantaru. Této smyslné vůni nikdo neodolá.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Burberry charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Burberry Her London Dream – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zázvor, citrón

Srdce

růže, pivoňka

Základ

pižmo, jantar

Kde koupit originální parfémy Burberry?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Burberry Her London Dream – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Burberry.

Koupit parfém

Recenze parfému Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Burberry Her London Dream – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Burberry. Napsat recenzi »

Napsat komentář