Parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

  • Parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

Parfémová voda pro muže Bvlgari Man Wood Neroli patří mezi květinově-dřevité vůně. Parfumérem Bvlgari Man Wood Neroli se stal Alberto Morillas. Je vhodná pro každodenní nošení. 
Na trh byla uvedena v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

neroli, bergamot

Srdce

pomerančový květ, virginský cedr, olej z cypřiše

Základ

dřevité tóny, ambergris, bílé pižmo, jantar, kůže

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář