Parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

  • Parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Elementární známka této dřevitě-fougerové vůně je poháněna její ledovou svěžestí, která evokuje okamžik kreativity a odvážnosti. Hlava je svěží díky jalovci, pelargonii a zázvoru. Aromatická podporu způsobí santalové dřevo, vzácné esence Orris a pelyňku. Uzavře nám kompozici pižmo a cedr.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pelargonie, zázvor, jalovec

Srdce

santalové dřevo, kořen orris, pelyněk

Základ

pižmo, cedr

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář