Parfém Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml

  • Parfém Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml

Stejně jako přírodní křišťál, skrývá v sobě Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev – vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Tajemné srdce, vůně Omnia Crystalline, poodhaluje závoj, upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušoval svěží charakter celé kompozice. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které v sobě skrývá půvabnou hloubku duše celé vůně.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bambus, nashi

Srdce

lotosový květ

Základ

balzové dřevo

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Omnia Crystalline – EDT 65 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář