Parfém Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml

  • Parfém Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml

Bvlgari vás zve do své fantastické „Omnialandia“ s toaletní vodou Omnia Golden Citrine, temperamentním doplňkem řady luxusních parfémů této značky. Tato sluneční vůně, inspirovaná energií krystalů, má hřejivou záři a nepopiratelně pozitivní auru díky povznášejícím tónům sicilské mandarinky a ylang-ylangu, který v základu obohacuje zlatý benzoin a cedrové dřevo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

broskev, sicilská mandarinka

Srdce

ylang-ylang, jasmín

Základ

benzoin, cedrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Omnia Golden Citrine – EDT 65 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář