Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

  • Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Omnia Pink Sapphire od značky Bvlgari je dámská květinová vůně, kterou vytvořil španělský parfémář Alberto Morillas jako kombinaci exotických květin a svěžích citrusů, která v každé ženě probudí spontánnost a hravost. Hlava se skládá růžového grepu, pomela a růžového pepře. Srdce je čistě květinové a základ tvoří dřevité tóny a vanilkové pižmo.
Vůně byla uvedena trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový grep, pomelo, růžový pepř

Srdce

frangipani, tiare flower

Základ

pižmo, vanilka, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář