Parfém Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml

  • Parfém Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Bvlgari prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml

Parfémová vůně pro ženy Splendida Tubereuse Mystique od značky Bvlgari je orientálně-květinová vůně, která patří do Splendida kolekce – tuto kolekci začala značka Bvlgari uvádět na trh v roce 2017. Vůně v sobě ukrývá tóny vanilky, myrhy, tuberózy, černého rybízu a artemisie. 
Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Bvlgari charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

artemisia, černý rybíz

Srdce

tuberóza

Základ

vanilka, myrha

Kde koupit originální parfémy Bvlgari?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Bvlgari.

Koupit parfém

Recenze parfému Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Bvlgari. Napsat recenzi »

Napsat komentář