Parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně unisex,
  • Parfémy Byredo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

Poslední vůně lidstva? Eleventh Hour je vůní věcí končících, cestou na konec času, posledním parfémem na Zemi. Úvodní nóty ostrého nepálského pepře zjemněné jiskřivou svěžestí bergamotu vás přenesou do nepálských výšin. V srdci se mísí vůně rumu s nasládle podmanivým podtónem divokého fíku. Z hřejivosti tonky a kašmírového dřeva v základu sálá energie připomínající energii třetí čakry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Byredo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pepř, bergamot

Srdce

švestka, rum, fík, mrkvová semínka

Základ

kašmírové dřevo, fazole tonka, cedr, iso e super, labdanum, olibanum

Kde koupit originální parfémy Byredo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Byredo.

Koupit parfém

Recenze parfému Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Byredo. Napsat recenzi »

Napsat komentář