Parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

  • Parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy C-THRU prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Love Whisper zachycuje pocit skutečné vášně. Černý rybíz je doplněn o květinové srdce tvořené jasmínem a růží a esence z cedrového dřeva a vanilky tvoří závěr vůně.

Vonné složky parfému

Také parfémy C-THRU charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz

Srdce

jasmín, růže

Základ

vanilka, cedrové dřevo

Kde koupit originální parfémy C-THRU?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky C-THRU.

Koupit parfém

Recenze parfému C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky C-THRU. Napsat recenzi »

Napsat komentář