Parfém C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml

  • Parfém C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy C-THRU prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml

Wanderlust Dream nahrazuje vůni Cosmic Aura. Její složení zůstává stejné.
Jedná se o elegantní květinově-ovocnou vůně pro dívky a mladé ženy. Otevírá se tóny zeleného bergamotu, rybízu, melounu a mandarinky. Poté se o slovo přihlásí kombinace jasmínu, bramboříku, pelargónie a ovocných akordů. Na závěr vás oslní výrazný základ tvořený pižmem, pačuli a vanilkou.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy C-THRU charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelený bergamot, rybíz, meloun, mandarinka

Srdce

jasmín, brambořík, pelargonie, ovoce

Základ

pižmo, pačuli, vanilka

Kde koupit originální parfémy C-THRU?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky C-THRU.

Koupit parfém

Recenze parfému C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem C-THRU Wanderlust Dream – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky C-THRU. Napsat recenzi »

Napsat komentář