Parfém Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml

  • Parfém Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Calvin Klein prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml

Eternity Flame For Women představuje orientálně-květinovou vůni pro ženy. Otevírá se svěžími mandarinkovými tóny, poté přechází do květinového srdce tvořeného sladkým hráškem. Na závěr se rozvoní krétská pryskyřice ze skalní růže (labdanum).
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Calvin Klein charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka

Srdce

květ sladkého hrášku

Základ

labdanum

Kde koupit originální parfémy Calvin Klein?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Calvin Klein.

Koupit parfém

Recenze parfému Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Calvin Klein Eternity Flame For Women – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Calvin Klein. Napsat recenzi »

Napsat komentář