Parfém Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml

  • Parfém Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Eternity For Men Summer 2020 vůně pro muže,
  • Parfémy Calvin Klein prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml

Eternity For Men Summer 2020 je limitovaná edice vůně pro muže. Hlava obsahuje italský bergamotový olej, v srdci ucítíte akordy kokosové vody a na závěr se rozvoní santalové dřevo.
V nabídce najdete i letní edici pro ženy. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Calvin Klein charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

italský bergamotový olej

Srdce

kokosová voda

Základ

santalové dřevo.

Kde koupit originální parfémy Calvin Klein?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Calvin Klein.

Koupit parfém

Recenze parfému Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Calvin Klein Eternity For Men Summer 2020 – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Calvin Klein. Napsat recenzi »

Napsat komentář