Parfém Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml

  • Parfém Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Carolina Herrera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml

212 VIP Black Red je svěží a ohnivá čichová pyramida kontrastů, která kombinuje neobvyklé poznámky v parfumérii. Jeho vrchní tóny jsou zázvor, uzený pelyněk a jamajský pepř. Jeho srdce je hlavně opojené absintem. Jeho teplé a příjemné pozadí s guajokovým dřevem a kůží.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Carolina Herrera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

nové koření, zázvor, kardamon

Srdce

absinth

Základ

kůže, guajakové dřevo 

Kde koupit originální parfémy Carolina Herrera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Carolina Herrera.

Koupit parfém

Recenze parfému Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Carolina Herrera 212 VIP Black Red – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Napsat komentář