Parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

  • Parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Ovocná vůně pro ženy,
  • Parfémy Carolina Herrera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

Parfémová voda 212 VIP Rosé Red je smyslnou limitovanou edicí od Caroliny Herrery. Její kompozice je neobyčejně skvělá, Hlavu otevírají tóny likéru, maliny a rajčete. Srdce rozkvétá díky bulharské růži a dále v něm nalezneme i tóny tiramisu a koření. Základ tvoří kombinace pižma, pačuli a dřevitých tónů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Carolina Herrera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

likér, malina, rajče

Srdce

koření, tiramisu, růže

Základ

pižmo, pačuli, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Carolina Herrera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Carolina Herrera.

Koupit parfém

Recenze parfému Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Napsat komentář