Parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

  • Parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Carolina Herrera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

Very Good Girl je ovocně-květinová vůně. Aromatická cesta začíná pikantním rybízem, který je perfektně kombinován s exotickým liči. Nyní vstupují do hry jedinečné a přesto nikdy zcela průhledné vlastnosti růže. Jako jedna z nejdůležitějších surovin v historii parfémů prochází nesčetnými interpretacemi. Very Good Girl je všeobjímající a svůdná, její nezaměnitelná vůně je vždy trumfem v ruce.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Vonné složky parfému

Také parfémy Carolina Herrera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

rybíz, liči

Srdce

růže

Základ

vanilka, vetiver

Kde koupit originální parfémy Carolina Herrera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Carolina Herrera.

Koupit parfém

Recenze parfému Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Carolina Herrera Very Good Girl – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Carolina Herrera. Napsat recenzi »

Napsat komentář