Parfém Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml

  • Parfém Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Cartier prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml

Baiser Fou je květinově-ovocná vůně pro ženy. Otevírá se malinovými tóny, které přecházejí do srdce tvořeného orchidejí, aby kompozici zakončila sladkou tečkou v podobě vanilky a bílé čokolády.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Cartier charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

malina

Srdce

orchidej

Základ

bílá čokoláda, vanilka

Kde koupit originální parfémy Cartier?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Cartier.

Koupit parfém

Recenze parfému Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Cartier Baiser Fou – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Cartier. Napsat recenzi »

Napsat komentář