Parfém Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml

  • Parfém Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml (Parfém),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml

Bleu De Chanel Parfum je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje bergamot, citronovou kůru, mátu a pelyněk. V srdci ucítíte kombinaci levandule, pelargonie, ananasu a zelených tónů. Kompozici uzavírá fazole tonka, sloučenina iso e super, santalové, cedrové a ambrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citronová kůra, bergamot, máta, pelyněk

Srdce

levandule, pelargonie, zelené tóny, ananas

Základ

cedr, santalové dřevo, iso e super, fazole tonka, ambrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel Bleu De Chanel Parfum – P 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář