Parfém Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml

  • Parfém Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml

Chance Eau Tendre Eau De Parfum z roku 2019 je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje grep a kdouli, květinové srdce se rozvoní tóny růže a jasmínu. Kompozici uzavírá základ z bílého pižma.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grapefruit, kdoule

Srdce

jasmín, růže

Základ

bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel Chance Eau Tendre – EDP 150 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář