Parfém Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml

  • Parfém Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml

Vůně Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou událostí. Coco Mademoiselle je svěží a smyslná. Je to vůně mladé, sofistikované sexy ženy, aktivní obyvatelky města, spokojené se životem. Svěží, orientální složení je výtvorem Jacquese Polge, který užil nových produktů těch nejvyspělejších parfemářských technologií. Jeho nové, dovedně odlehčené, tóny jednotlivých složek parfému vyúsťují ve zcela moderní vůni.
Vůně byla na trh uvedena v roce 2002.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomeranč, bergamot, grapefruit

Srdce

růže, jasmín, liči

Základ

pačuli, vetiver, vanilka, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel Coco Mademoiselle – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář