Parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

  • Parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

Jemná a smyslná interpretace COCO MADEMOISELLE navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého pižma osvětlenými jemnými jasmínovými absolutními tóny a růžovým akordem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka

Srdce

růže, jasmín

Základ

pižmo

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář