Parfém Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml

  • Parfém Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml

Chanel Gabrielle Essence se stává vaší nepostradatelnou součástí. Jemná květinová vůně podtržená tóny broskve a červeného ovoce je vhodná ke každodennímu nošení. Ušlechtilá vůně santalového dřeva, která podbarvuje vanilkově-pižmový základ podtrhne vaše charisma.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, broskev, petitgrain, červené ovoce, citrusy

Srdce

ylang-ylang, pomerančový květ, jasmín, tuberóza

Základ

vanilka, santalové dřevo, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel Gabrielle Essence EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář