Parfém Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml

  • Parfém Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chanel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml

Tento parfém je převedením příběhu o lásce a vášni do jedinečné vůně. Už nebudete toužit po ničem jiném, takovou magnetickou přitažlivost má parfém s vůní santalového dřeva, jasmínu a vetiveru. Chanel No. 5 má magickou moc zahalit ženu do elegance a rafinovanosti. Kdykoli nosí tento symbol ženskosti, vyjadřuje tím svůdný okamžik. Zřejmě nejslavnější parfém, byl zařazen do síně slávy FiFi roku 1987.
Vůně byla uvedena na trh v roce 1921.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chanel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

nerol z květu hořkého pomeranče, ylang-ylang, aldehyd

Srdce

jasmín, májová růže

Základ

santalové dřevo, vetiver, vanilka

Kde koupit originální parfémy Chanel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chanel.

Koupit parfém

Recenze parfému Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chanel No. 5 – EDP (plnitelná) 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chanel. Napsat recenzi »

Napsat komentář