Parfém Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chloé prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem

Chloé Absolu De Parfum je orientálně-květinová vůně pro ženy, která byla na trh uvedena v roce 2017. Její dominantní složku představuje růže, která se nachází jak v hlavě, tak v srdci. Doplněna je o pačuli a sladkou vanilku v základu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chloé charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

damašská růže

Srdce

růže z Grasse, pačuli

Základ

vanilka

Kde koupit originální parfémy Chloé?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chloé.

Koupit parfém

Recenze parfému Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Chloé Absolu De Parfum – EDP 1,2 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chloé. Napsat recenzi »

Napsat komentář