Parfém Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml

  • Parfém Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chloé prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml

Vůně Chloé L’Eau vás okouzlí šťavnatým úvodem v podání květu liči ve spolupráci s grepovými tóny. Opojná magnolie a damašská růže si vás podmaní v srdci této vůně. Sametové pohlazení na závěr, které je umocněno spojením cedrového dřeva s ambrou a pižmem podtrhne vaši sebejistotu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chloé charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grep, květ liči

Srdce

magnólie, damašská růže

Základ

ambra, cedrové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Chloé?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chloé.

Koupit parfém

Recenze parfému Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chloé Chloé L´Eau – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chloé. Napsat recenzi »

Napsat komentář