Parfém Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml

  • Parfém Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Chloé prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml

Nomade Absolu De Parfum od Chloé je chyprově-ovocná vůně určená pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří mirabelka, srdce patří dubovému mechu a davaně (pelyněk s afrodiziakálními účinky). V základu se rozvoní santalové dřevo a pižmo.
Vůně byla na trh uvedena v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chloé charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mirabelka

Srdce

davana, dubový mech

Základ

santalové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Chloé?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chloé.

Koupit parfém

Recenze parfému Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chloé Nomade Absolu De Parfum – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chloé. Napsat recenzi »

Napsat komentář