Parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Chopard prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

Přej si něco! Padá hvězda! Již staří Řekové věřili, že diamanty jsou hvězdný prach, který spadl na zem. V duchu tohoto mýtu Chopard vytvořil tuto parfémovanou vodu. Vůně pro ženy, které se obklopují romantikou a mystikou. Nenechte si ji ujít a využijte ji při jakékoli příležitosti.

Vonné složky parfému

Také parfémy Chopard charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

okvětní lístky akácie

Srdce

růžový kozí list

Základ

černé fialky

Kde koupit originální parfémy Chopard?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Chopard.

Koupit parfém

Recenze parfému Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Chopard Wish – EDP – TESTER 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Chopard. Napsat recenzi »

Napsat komentář