Parfém Coach Coach Dreams – EDP 60 ml

  • Parfém Coach Coach Dreams – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Coach prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Coach Coach Dreams – EDP 60 ml

Coach Dreams je květinová vůně pro ženy. S každou kapkou se vám budou plnit vaše sny. Kompozici otevírá hořký pomeranč a šťavnatá hruška. Srdce zahřeje gardénie a rozkvetlý květ kaktusu. A nakonec si užijete ambroxan a dřevité tóny. Zahalte se do této vůně také vy. Vůně byla uvedena na trh v lednu 2020. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Coach charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Coach Coach Dreams – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
ovoce, hruška, hořký pomeranč
Srdce
gardénie, květ kaktusu
Základ
ambroxan, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Coach?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Coach Coach Dreams – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Coach.

Koupit parfém

Recenze parfému Coach Coach Dreams – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Coach Coach Dreams – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Coach. Napsat recenzi »

Napsat komentář