Parfém Coach Floral Blush – EDP 50 ml

  • Parfém Coach Floral Blush – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Coach prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Coach Floral Blush – EDP 50 ml

Coach Floral Blush je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava se skládá z grepu a bobulí goji. V srdci ucítíte šťavnatou broskev a pivoňku. V základu se rozvoní kombinace pižma a bílého dřeva.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Coach charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Coach Floral Blush – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bobule goji, grep

Srdce

pivoňka, broskev

Základ

bílé dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Coach?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Coach Floral Blush – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Coach.

Koupit parfém

Recenze parfému Coach Floral Blush – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Coach Floral Blush – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Coach. Napsat recenzi »

Napsat komentář