Parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

  • Parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Creed prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Ostrov Jáva v Indonésii je jedním z nejoblíbenějších tropických cílů Oliviera Creeda. Vetiver Geranium přináší do života vetiver, který zdobí horské zvlněné kopce rodné krajiny a spojuje smyslnou, uklidňující esenci pelargonie a vytváří zářivý džus. Ručně vybrané jablko Granny Smith, bergamot a citron dělají elegantní debut, zatímco teplá skořice a růže vedou k vydatnému pačuli, cedru a jantaru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Creed charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

Granny Smith jablko, bergamot, citron

Srdce

skořice, pelargonie, růže

Základ

cedr, vetiver, pižmo, jantar, pačuli

Kde koupit originální parfémy Creed?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Creed.

Koupit parfém

Recenze parfému Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Creed. Napsat recenzi »

Napsat komentář