Parfém Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

  • Parfém Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Cristiano Ronaldo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

Toaletní voda pro muže Legacy značky Cristiano Ronaldo je svěží, dřevitá vůně, která v sobě spojuje všechny důležité vlastnosti sportovců a skutečných mužů – vášeň, charizma a zarputilost. V úvodu se otevírají tóny skořice, zeleného jablka, bergamotu a levandule, poté se o slovo přihlásí rozmarýn, pivoňka, cedr, fialka, kořen kosatce, šalvěj a na závěr se pomalu rozvoní ambra, vetiver, pačuli. 
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Cristiano Ronaldo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

skořice, zelené jablko, bergamot, levandule

Srdce

rozmarýn, pivoňka, cedr, fialka, kořen kosatce, šalvěj

Základ

ambra, vetiver, pačuli

Kde koupit originální parfémy Cristiano Ronaldo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Cristiano Ronaldo.

Koupit parfém

Recenze parfému Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Cristiano Ronaldo. Napsat recenzi »

Napsat komentář