Parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

  • Parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Bold Instinct vůně pro muže,
  • Parfémy David Beckham prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

Nová vůně David Beckham Bold Insinct je projevem odvážného mužského instinktu, který se získává a vyvíjí zkušenostmi.Charismatická vůně mísí směs kouřových, zemitých nót whiskey spolu s kořením a dřevitými tóny. Pro muže, kteří věcí, co chtějí.

Vonné složky parfému

Také parfémy David Beckham charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

rašelinové akordy, ananas, vavřínové listy

Srdce

kardamom, muškátový oříšek, skořice

Základ

pačuli, akordy Amber dřeva, pižmové akordy

Kde koupit originální parfémy David Beckham?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky David Beckham.

Koupit parfém

Recenze parfému David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem David Beckham Bold Instinct – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky David Beckham. Napsat recenzi »

Napsat komentář